קמגרה ג'ל היא סוג חדש של התרופה הפופולרית. בעודו בפה, הג'ל נספג באופן מיידי בגוף. זהו יתרון שמאפשר לפעולת ה"קמגרה ג'ל" להיות מהירה יותר. תשכחו מכדורים מרים שמשאירים טעם לוואי לא נעים. כל שקית של קמגרה ג'ל מכילה 100 מ"ג סילדנאפיל. היצרן הוסיף טעם פירות לג'ל כדי להפוך את נטילת התרופה לנעימה ככל האפשר. ניתן לשתות את התרופה ישירות מהשקית או לערבב אותה בכוס מים. הבהרה: אנו איננו מציעים קמגרה למכירה, אבל רצינו לספר לכם על תכשיר הפלא.

קמגרה למכירה

תכולת קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל כוללת את החומר הפעיל סילדנאפיל, השייך לקבוצה קטנה של מעכבי PDE-5. תפקידם של מעכבי פוספודיאסטרז מסוג 5 הוא לשמור על הרמה הנדרשת של cGMP בדם ולעורר את ייצור החנקן החד-חמצני (NO). החנקן החד חמצני מרגיע את שרירי הפין בעוד ש CGMP מכין את איברי המין לכמויות גדולות של דם.

עקרון הפעולה

כאשר בולעים קמגרה אוראל ג'לי, המרכיבים הפעילים בג'ל מעודדים את זרימת הדם המוגברת באזור המפשעה. בשל כך, קירות כלי הדם מתרחבים. השרירים החלקים והרגועים של איבר המין אינם מגבילים את זרימת הדם, והדם ממהר לעבר הפין, אשר "מתנפח" כתוצאה מכך, ונוצרת זיקפה חזקה.

היתרונות של ג'ל קמאגרה

נוחות השימוש

קמגרה אורל ג'לי היא תרופה מאוד נוחה לשימוש. ניתן לשתות א תהג'ל ישירות מהשקית או לערבב עם מים. טעמו וצבעו של הג'ל אינם שונים מזה של משקה פרי נעים.

ספיגה מהירה

ג'ל קמגרה מתחיל להיספג בעודו בחלל הפה. באזור הפה יש מספר עצום של כלי דם קטנטנים, ולכן החומר הפעיל מהפה נכנס ישירות לדם. גם הג'ל שמגיע לבטן נספג מהר, מכיוון שהגוף לא צריך להמיס את התרופה.

מחיר נמוך

תרופות יותר "ממותגות" מגיעות עם תג מחיר גבוה יותר. כאשר אתם מחפשים בגוגל "קמגרה למכירה" תוכלו למצוא עלויות נמוכות יותר. בנוסף, יש הטוענים כי יעילותן של התרופות הגנריות גבוהה מהמקור.

קלות השימוש

יש גברים שכשהם מסתכלים או חושבים על גלולות לשיפור הביצועים מרגישים קונוטציה של התמודדות עם מחלה. עם ג'ל בטעם פירות זה לא קורה. בנוסף, הצורה הנוזלית אינה מגרה את דפנות הקיבה ונסבלת בקלות בכל גיל.

הוראות לשימוש בג'ל קמגרה

לצורך נטילת קמאגרה ג'ל יש להשתמש בשקית שלמה. ניתן לשתות את התרופה המומסת במים או במשקה (בבת אחת או בכמה לגימות שרוצים). כדאי לדעת כי ארוחת צהריים דשנה (ארוחת ערב) עם אחוז שומן גבוה יכולה לעכב את השפעת התכשיר. התרופה יעילה למשך 4-6 שעות. המינון היומי המרבי של סילדנאפיל הוא 100 מ"ג (שקית אחת). שתיית אלכוהול בזמן נטילת קמגרה ג'ל הינה אסורה.

התוויות נגד

לפני שאתה קונה קמגרה ג'ל, קרא את רשימת התוויות. לא ניתן להשתמש בתכשיר זה אם אתה סובל מ:

– אנגינה פקטוריס
– מחלת פרקינסון
– מחלת פיירוני (Peyronie Disease)
– פיברוזיס בקיבה
– מיאלומה נפוצה

יש גברים שיש להם רגישות יתר לקמגרה ג'ל. במקרה זה, תוכלו לנסות להפחית את המינון של החומר הפעיל או לעבור לתרופה אחרת.

תופעות לוואי

KAMAGRA ORAL JELLY עושה שימוש בחומרי הגלם הטהורים ביותר בתהליך הייצור. עם זאת, במקרים נדירים עלולות להופיע תופעות לוואי קלות כגון:

  • אדמומיות הפנים
  • כאב בגב
  • סחרחורת קלה
  • בחילה
  • כאב ראש

לתופעות הלוואי המפורטות השפעה זמנית. לרוב הן נעלמות תוך מספר שעות.

תאימות לתרופות אחרות

Sildenafil מסוגל ליצור אינטראקציה עם חומרים פעילים אחרים, וגורם לתגובות לא רצויות. לכן, לא ניתן לשלב KAMAGRA ORAL JELLY עם נטילת תרופות מהקבוצות הבאות:

– אנטיביוטיקות מסוימות
– חוסמי אלפא
– מעכבי HIV
– תרופות המכילות חנקה אורגנית או תחמוצת החנקן

כמו כן אסור ליטול תרופה זו יחד עם מעכבי PDE-5 אחרים.

מאמר זה אינו מהווה תחליף להתייעצות רפואית. קמגרה ג'ל הוא תכשיר רפואי. מומלץ ליטול אותו לאחר בדיקה והמלצה מרופא. אתר זה אינו מציע קמגרה למכירה. הנהלת האתר אינה אחראית לתופעות לוואי ולפגיעה בבריאות הקשורה בצריכה לא נכונה של התכשיר.

אנא שים לב להתוויות נגד ולמינון. מינון מוגבר ושימוש תכוף עלולים לפגוע בבריאות.

ראו גם: קמגרה-ישראל