אחד הפיתוחים המרתקים ביותר של תחילת המילניום היא כמובן הסיאליס, האחות הצעירה ויש שיאמרו שהמוצלחת יותר של הויאגרה. במידה ואתם מחזיקים כעת את אחת משתי התרופות ומתכננים לבלות סוף שבוע כהלכתו שיתבסס על טהרת יחסי האישות, אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה דקות ולקרוא את המאמר שהכנו במיוחד עבורכם בנוגע להוראות השימוש החשובות מאוד לבריאותכם. אנא מכם, קראו אותו בעיון.

דברו עם הרופא שלכם
מאחר והסיאליס והויאגרה הן תרופות לכל דבר, חשוב מאוד לרכוש אותן אך ורק באמצעות מרשם רופא. במידה ויציעו לכם לרכוש תרופות בכל דרך אחרת, סרבו בנימוס. רק רכישה באמצעות מרשם רופא מבטיחה לכם שאכן תקבלו את התרופה הרצויה ולא חיקוי זול שלה או נגזרת כימית נחותה ולעתים אף מסוכנת. כמו כן מומלץ להתייעץ בצורה איכותית עם הרופא המטפל שלכם, לחשוף בפניו את כל התרופות או הסמים שאתם נוהגים לצרוך באופן שגרתי ולהיות כנים עמו עד הסוף. לתרופות המצוינות האלו יכולה להיות תופעת לוואי לא נעימה במידה ויתערבבו עם חומרים אחרים, קחו זאת לתשומת לבכם.

חגגו בזהירות
הויאגרה יכולה לספק גם לגבר האימפוטנטי ביותר לפחות ארבע שעות של פעילות מינית ללא שום קושי והסיאליס יכולה לגרום לכל גבר באשר הוא להיות מוכן אלי קרב במשך 24 שעות ואף למעלה מכך. עם זאת, למרות שהפין אכן מוכן וכשיר לפעולה כחייל ממושמע ואמיץ, לא בטוח ששאר מערכות הגוף שלכם יכולות ליישר קו עם האיבר שזכה לכוחות מחודשים. גם אם הפין שלכם זועק קדימה הסתער, עשו לעצמכם טובה והטו אוזן למערכות הגוף האחרות. שימו לב לנשימה וכמובן שגם ללב והקפידו להפסיק את האקט המיני במידה ואתם מרגישים שאתם מתאמצים יותר מדי. גם אם האיבר הזקור רושם המחאות, עליכם להיות בטוחים ששאר הגוף יוכל לפדות אותן.

קראו בעיון את העלון לצרכן
ולסיום, אנחנו מפצירים בכם שלא לזלזל בעלון לצרכן שנמצא בחלקה הפנימי של האריזה. ייתכן שתגלו שם פרטים חשובים שהרופא שלכם לא חלק עמכם. כמו כן התעכבו במיוחד על החלק שבו כתוב על תופעות הלוואי של התרופות השונות ולאחר הנטילה שימו לב האם אתם חווים תופעות לוואי או לא, האם הן שגרתיות או לא ובכל מקרה הקפידו להעביר את המידע לרופא המטפל על מנת שישנה לכם את המינון, יחליף לכם תרופה או ידריך אתכם כיצד להתנהג במידה והתופעות חוזרות שנית. זה הכל, דרך צלחה חברים.